Gra dalsze informacje

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Wygraj zrównoważony świat”, która rozegra się na ulicach Poznania w dniu 20. listopada. Oprócz samej zabawy projekt ma na celu zwiększenie świadomości oraz wiedzy mieszkańców Poznania na temat problemów globalnych i rozwojowych.

W grze zespoły liczące od 2-5 osób, wcielą się w przywódców państw, których zadaniem będzie rozwiązanie najważniejszych problemów świata i swoich krajów oraz uzyskanie zrównoważonego rozwoju. Podczas rozgrywki uczestnicy odwiedzą stanowiska zlokalizowane w różnych miejscach Poznania, na których będą musieli wykonać zadania związane z różnym problemami świata. Przed samą grą uczestnicy powinni zapoznać się z e-learningiem dostępnym na stronie www.gra.cpe.info.pl, gdzie uzyskają wiedzę przydatną podczas gry, a wyniki z rozwiązanych zadań określą pozycje startową zespołu.

Po grze odbędzie się spotkanie podsumowujące, gdzie uczestnicy będą mogli podyskutować o problemach swoich krajów oraz możliwościach ich rozwiązania. Nie zabraknie również refleksji o tym, co my sami możemy zrobić aby wspomóc kraje znajdujące się w gorszej sytuacji niż nasz. Na spotkaniu zostaną zliczone punkty, przedstawione wyniki, rozdany poczęstunek, drobne upominki dla wszystkich i nagrody dla zwycięzców.

Zapoznaj się z pełnym regulaminem.

Aby zarejestrować się należy wypełnić ten formularz następnie uzyskacie informacje o dostępie do e-learningu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19. listopada – dzień przed grą.

 

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej pomocy
zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2010 r.
www.polskapomoc.gov.pl

Comments are closed.