Formularz rekrutacyjny – „Ptaki w mieście 2016”

Formularz dla osób zainteresowanych włączeniem się w działania w ramach projektu „Ptaki w Mieście 2016 – działajmy dla ochrony ptaków i ich siedlisk na budynkach wielorodzinnych w Poznaniu”.

Ptaki W Mieście 2016

W ramach projektu planujemy:

  1. Przeprowadzenie  inwentaryzacji ptaków oraz miejsc ich występowania na blokach wielorodzinnych, na budynkach niepoddanych termomodernizacji oraz poddanych termomodernizacji, z budkami lęgowymi.
  2. Przeprowadzenie monitoringu zagrożeń dla siedlisk ptaków, wynikających z termomodernizacji lub remontów budynków wielorodzinnych oraz celowego niszczenia gniazd.
  3. Podjęcie działań interwencyjnych, mających na celu ochronę siedlisk ptaków.
  4. Sprawdzenie stanu budek lęgowych zamontowanych na budynkach oraz sprawdzenie czy są one zasiedlane.

Dla osób zainteresowanych włączeniem się jako inwentaryzatorzy oferujemy praktyczne szkolenie z zakresu pracy inwentaryzatorskiej w terenie, rozpoznawania wybranych ptaków żyjących w mieście oraz identyfikacjach potencjalnych siedlisk. Dodatkowo włączenie się w pierwsze w Poznaniu działania sprawdzające efektywność w zasiedlaniu budek lęgowych.

Osoby zainteresowane pracą w zakresie monitorowania zagrożeń dla ptaków i podejmowania interwencji prosimy oprócz wypełnienia formularza również o przesłanie krótkiego CV na maila: jakub.kotnarowski@cpe.info.pl. W ramach projektu przewidzieliśmy wynagrodzenie dla inwentaryzatorów oraz specjalisty od monitorowania zagrożeń.

Zgłoszenie poprzez formularz on-line zamieszczony poniżej, w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na maila: biuro@cpe.info.pl.

 

Comments are closed.